سوالات متداول

 1. زیست اَپ چیست؟

  زیست اَپ یک ابتکار و نوآوری است در راستای پاک نگهداشتن محیط زندگی و تلاش برای کاهش آلودگی و بازگردانی مواد گرانبهای قابل بازیافت به چرخه مصرف و حفظ محیط زیست…

 2. مناطق تحت پوشش زیست اَپ؟

  تهران – در حال حاضر منطقه 2

 3. اپلیکیشن زیست اَپ را از کجا میتوانیم دانلود کنیم؟

  زیست اَپ در دو نسخه اندروید وطراحی IOS  طراحی و در دست رس قرار گرفته که این اپلیکیشن رو می‌توا نید به صورت کاملاً رایگان از سایت زیست اَپ و همچنین از طریق كافه بازار، پلی استور یا سیب اپ، دریافت کنید.

 4. چگونه میتوانیم زیست اَپ را راه اندازی و فعال کنیم؟

  برای راه اندازی سامانه زیست اَپ در اولین قدم باید نرم‌افزار رو دانلود و بعد روی گوشی‌ نصب کنید. بعد از نصب، باید ثبت نام کنید و برای این کار شماره موبایل‌ رو وارد کنید تا از طریق پیامك، كد فعال‌سازی برای شما ارسال بشه. با درج كد فعال‌سازی در قسمت تعیین شده، شما به صفحه ثبت نام هدایت میشوید که در این صفحه نام و نام خانوادگی شما دریافت میشود. و به این نکته توجه داشته باشید که برای نصب و استفاده از این نرم‌افزار باید گوشی‌تون به‌ اینترنت متصل باشه.

 5. پیامک حاوی کد فعال سازی را دریافت نکرده ام؟

  یک) اتصال گوشی شما به اینترنت برقرار نیست.

  دو) گوشی شما در محدوده‌ای که آنتن دهی ضعیف است  قرار گرفته و کد فرستاده شده رو دریافت نکرده اید.

  سه) شماره تلفن‌تان را اشتباه وارد كردید.

  اگر از این سه مورد اطمینان دارید، در موارد محدودی هم به علت اختلال در سامانه ارسال پیامك، ممکن پیامك فعال‌سازی به شما نرسد؛ در این حالت با شماره  02128429332  تماس حاصل فرمایید.

 6. آیا برای استفاده از زیست اَپ اینترنت نیاز است؟

  بله. به این دلیل که اپلیکیشن زیست اَپ آنلاین است و برای خدمات اینترنت مورد نیاز است.

 7. حساب کاربری چیست و برای چه کاری است؟

  پس از ثبت نام در زیست اَپ، برای شما حساب کاربری ایجاد میشود و اطلاعات و سوابق کارکرد شما را در بر دارد. این اطلاعات شامل میزان امتیازات شما و مدریت کیف پول شما است.

 8. کد معرف چیست؟

  شما به عنوان کاربر زیست اَپ دارای یک کد شخصی هستید که با استفاده از این کد و به اشتراک گذاری کد با دوستان و آشنایان خود می‌تونید از امتیاز معرفی زیست اَپ استفاده کنید و با معرفی هر یک نفر، 300 امتیازدریافت کنید..

 9. روش استفاده از فروشگاه زیست اَپ چگونه است؟

  فروشگاه زیست اَپ در قسمت منوی اپلیکیشن است. و محصولات این فروشگاه را میتوانید با امتیازهای که از تحویل زباله ها بدست می آورید استفاده کنید.

 10. آیا زیست اَپ، بابت زباله های خشک هزینه پرداخت میکند؟

  بله. زیست اَپ در درخواست اول به کاربران محترم 2 گلدان کاکتوس هدیه میده و امتیاز، و در هر بار تحویل مجدد زباله های خشک به شما امتیازاتی داده میشود که همان پول نقد است که در پروفایل شما داخل اپلیکیشن زیست اَپ ذخیره میشود. که شما هم میتوانید امتیازاتتان را نقد کنید و یا از محصولات زیست اَپ استفاده کنید.

 11. روش پرداخت و تسویه هزینه ها به چه شکل است؟

  روش پرداخت زیست اَپ به این صورت است که شما با رسیدن به امتیاز 1000 شماره کارتتان را وارد کیف پولتان کرده و بعد از درخواست مبلغ معادل امتیاز شما به کارت شما واریز میگردد.

در صورتی که سوالی خارج از سوالات بالا دارید لطفا از بخش تماس با ما اقدام فرمایید.

  ZistApp | زیست اپ
  مهرآفرین فردوس

   

  زیست اپ اولین و تنهاترین سامانه ی هوشمند در زمینه ی تفکیک زباله و حمایت از محیط زیست در ایران است.
  با زیست اپ میتوانید در هر خانه، شرکت یا مغازه ای که هستید با چند کلیک درخواست خود را برای حمایت از محیط زیست اعلام کنید و از پاداش و سکه هایی که به دست می آورید استفاده نمائید.