ساعات کاری زیست اپ 18:00 – 08:00

دنیای اقتصاد
با زیست اپ “خالی بده، پر بگیر!”
زیست اپ اولین و محبوب ترین اپلیکیشنی است که در حوزه مدیریت پسماند فعالیت می نماید و دارای بیش از ۴۸ هزار کاربر ثبت نامی در سرتاسر ایران است.

اپتان
زیست اپ | اپلیکیشن تفکیک پسماند | دانلود زیست اپ | اپلیکیشن زباله
زیست اپ نام اپلیکیشنی است که در حوزه تفکیک و جمع آوری پسماند خشک فعالیت میکند.با استفاده از این اپ می‌توانیداز پسماند، ضایعات و زباله های خشک کسب درآمد کنید

اخبار بازاریابی
زیست اپ راهکاری جهت کاهش آلودگی
زیست اپ یک سامانه هوشمند جهت تفکیک زباله‌ها در منزل است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است. زیست اپ یک ابتکار و نوآوری در راستای پاک نگهداشتن محیط زندگی و تلاش برای کاهش آلودگی و بازگردانی مواد گرانبهای قابل بازیافت به چرخه مصرف است.

آی چیزها
استارتاپ‌ها باید به رسمیت شناخته شوند
زیست‌اپ، یار محیط زیست؛ این شعار ما است چراکه ما معتقدیم اگر به همین منوال ادامه دهیم تا ۱۰ سال آینده محیط زیستی برای ما نخواهد ماند و برای این شعار و هدفمان واقعا تلاش می‌کنیم.

هفته‌نامه شنبه
سامانه آنلاین جمع‌آوری زباله خشک |هفته‌نامه شنبه استارتاپ
زیست‌اپ؛ زیست‌اپ درزمینه جداسازی زباله خشک از تر است و با جوایز و اعتباری که در اپلیکیشن می‌دهد افراد را تشویق می‌کند که زباله را تفکیک کنند.

زیست اپ
سامانه دیجیتال مدیریت پسماند شهری
زیست اَپ یک ابتکار و نوآوری است در راستای پاک نگهداشتن محیط زندگی و تلاش برای کاهش آلودگی و بازگردانی مواد گرانبهای قابل بازیافت به چرخه مصرف و حفظ محیط زیست…

پایگاه خبری نجف آباد نیوز
زباله هایتان را با «زیست اپ» آنلاین بفروشید
زباله هایتان را با «زیست اپ» آنلاین بفروشید. با اپلیکیشن زیست اپ می توانید پسماندهای بازیافتی خود را به صورت آنلاین بفروشید.

اپتان
مبنا نیوز
ای چیزها
شنبه
اکو سیستم
نجف اباد نیوز