09215953007 – 021-48000979 تلفن زیست اپ

لینکدین زیست اپ تلگرام زیست اپ توییتر زیست اپ اینستاگرام

ساعات کاری زیست اپ 18:00 – 08:00

سوالات متداول

زیست اپ اولین اپلیکیشن جمع آوری ضایعات قابل بازیافت در ایران است . که از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز کرده و تلاش دارد در حوزه محیط زیست خدمت رسانی کند . یکی از بزرگترین معضلات محیط زیستی ایران مدیریت ضایعات قابل بازیافت هاست. دو امر اساسی که زیست اپ به ان میپردازد کاهش تولید ضایعات قابل بازیافت و بازیافت ضایعات خشک است.

زیست اپ فعلن در شهر تهران و اصفهان فعال می باشد و در آینده ای نزدیک در تبریز، مشهد و خوزستان فعالیت خود را شروع خواهد کرد

نسخه اندروید اپلیکشن زیست اپ  به صورت مستقیم از طریق سایت زیست اپ و همچنین از کافه بازار و گوگل پلی قابل دریافت است و همچنین دارندگان تلفن همراه های آیفون می توانند از نسخه وب زیست اپ استفاده کنند. همچنین نسخه وب زیست اپ به آدرس app.zistapp (لینک) قابل دسترس است.

شما به راحتی میتوانید از منوی بالای سایت اپلیکیشن زیست اپ رو به صورت مستقیم دانلود دانلود کنید.

خدمات‌رسانی به شما در زیست اپ از طریق شماره همراه انجام می‌شود و شما برای دریافت کد ثبت نام و همچنین پیامک‌های مورد نیاز از طرف زیست اپ به ثبت شماره همراه خود نیاز دارید.

عدم دریافت پیامك حاوی کد فعال سازی می تواند به دلایل زیر باشد:

۱-اتصال گوشی شما به اینترنت برقرار نیست.

۲-گوشی شما در محدوده‌ای که آنتن دهی ضعیفی دارد قرار گرفته و کد فرستاده شده را دریافت نمی‌کند.

۳-شماره تلفن وارد شده صحیح نمی‌باشد.

اگر از این سه مورد اطمینان دارید، در موارد خاصی هم به علت اختلال در سامانه ارسال پیامك، ممکن است پیامك فعال‌سازی به شما نرسیده باشد؛ در این حالت باید از اپلیکیشن خارج شده و مجددا مراحل نصب را طی کنید تا كد فعال‌سازی دیگری برای شما ارسال شود.

بله، استفاده از اپلیکیشن ریسن اپ از طریق اینترنت و به صورت آنلاین مقدور است. همچنین می‌توانید در صورت عدم دسترسی به اپلیکیشن ریسن اپ از طریق تلفن پشتیبانی نیز درخواست تخلیه پسماند خشک خود را ثبت نمایید.

تیم پشتیبانی اپلیکیشن زیست اپ از ۹ صبح الی ۹ شب با شماره تماس ۰۲۱۴۸۰۰۰۹۷۹ برای ساکنین تهران و به صورت آنلاین از طریق پشتیبانی سایت، پاسخگوی سوالات شما کاربران عزیز هستند.

بله، در صورت عدم دسترسی به اینترنت و یا تلفن همراه هوشمند، میتوانید از طریق تلفن سایت و یا به صورت آنلاین زیر جهت ثبت درخواست خود اقدام فرمایید.

اپلیکیشن زیست اپ را نصب کرده مشخصات و آدرس خود را ثبت کنید، شما میتوانید چندین آدرس ثبت کنید. در نهایت، پس از پر شدن کیسه های دریافتی از پسماند خشک، درخواست جمع آوری خود را ثبت کنید. زیست بان های زیست اپ در زمان و آدرس مورد نظر شما حضور پیدا می کنند و پسماند خشک را تحویل می‌گیرند. بعد از محاسبه‌ی پسماند تحویلی شما به زیست بان های زیست اپ، کیف پول شما شارژ می‌شود.

تیم پشتیبانی اپلیکیشن زیست اپ از ۹ صبح الی ۹ شب با شماره تماس ۰۲۱۴۸۰۰۰۹۷۹ برای ساکنین تهران و به صورت آنلاین از طریق پشتیبانی سایت، پاسخگوی سوالات شما کاربران عزیز هستند.

کاغذ و مقوا : انواع روزنامه، مجله، کتاب، عکس، جعبه‌‏های شیرینی و کفش و لباس، ‏شانه تخم مرغ و…